Maridex Komoda MAXIMUS 36 138/86/40 výprodej

Uprořádání: 2x dvířka a za nimi police, 4x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Maridex Komoda MAXIMUS 36  138/86/40 výprodej
Značka: MARIDEX
4 500 Kč
Do obchodu
Uprořádání: 2x dvířka a za nimi police, 4x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Uprořádání: 2x dvířka a za nimi police, 4x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky a nohy plast v saténové barvě

Výrobce: MARIDEX Tento výjimečný produkt lze zakoupit bezprostředně tady na webu umístěný v kategorii komody. Vyberte si ještě jiné výrobky z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další zboží od výrobce MARIDEX. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní produkt Maridex Komoda MAXIMUS 36 138/86/40 výprodej od dodavatele zboží MARIDEX lze pořídit u nás extra výhodně! Akční cena od 4 500 Kč.