Maridex Komoda MAXIMUS M5 50/115/40 :

Uprořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Maridex Komoda MAXIMUS M5  50/115/40 :
Značka: MARIDEX
3 204 Kč
Do obchodu
Uprořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uprořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky a nohy plast v saténové barvě

Výrobce: MARIDEX Tento velmi žádaný produkt jde pořídit mimo jiné tady u nás v sekci komody. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této kategorie za výprodejovou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele MARIDEX. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční produkt Maridex Komoda MAXIMUS M5 50/115/40 : od top výrobce MARIDEX máte možnost pořídit právě teď za výprodejovou cenu! Právě nyní za 3 204 Kč.