Maridex Policová skříň REST R09 50/195/45

Uspořádání uvnitř skříně jsou poličky a v dolní části zásuvka možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle... více informací »
Maridex Policová skříň REST R09  50/195/45
Značka: MARIDEX
5 409 Kč
Do obchodu
Uspořádání uvnitř skříně jsou poličky a v dolní části zásuvka možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle...

Uspořádání uvnitř skříně jsou poličky a v dolní části zásuvka možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska plastové úchyty

Výrobce: MARIDEX Hodně oblíbený kousek Maridex Policová skříň REST R09 50/195/45 najdete aktuálně na našich stránkách umístěný v sekci dětské pokoje. Získejte ještě další zboží z této sekce za internetové ceny. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další kousky značky MARIDEX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka MARIDEX má v nabídce vynikající zboží A to je teprve začátek!

Tento kvalitní kus Maridex Policová skříň REST R09 50/195/45 od předního výrobce MARIDEX dostanete tady a teď právě za rozumné peníze. Cena od 5 409 Kč.