Maridex Postel 90 ZONDA 12 100/80/210

Uspořádání: v ceně postele není matrace o rozměru 200x90 cm v ceně postele je rošt Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Maridex Postel 90 ZONDA 12  100/80/210
Značka: MARIDEX
5 907 Kč
Do obchodu
Uspořádání: v ceně postele není matrace o rozměru 200x90 cm v ceně postele je rošt Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání: v ceně postele není matrace o rozměru 200×90 cm v ceně postele je rošt Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou Po – Pá 8:00-15:00 Pokud máte dotaz, neváhejte zavolat nebo napsat a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme letité zkušenosti a osobní přístup. Vlastní doprava Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Cena je od 299 Kč po celé ČR. Pokud však nakoupíte nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Výměna zboží do14 dnů Pokud se Vám výrobek z jakýchkoliv důvodů nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Zkušenosti našich zákazníků „Vše v pořádku, zboží dorazilo ještě dřív, než bylo avizováno na e-shopu (kratší dodací lhůta). Firma má vlastní dopravu, takže se nemusíte bát případných reklamací, kdy by vám cizí dopravce zboží poškodil.” „Celkem dobrá nabídka v typu nábytku, který jsem potřeboval, a to byl stůl. Dodání bylo celkem rychlé, něco přes týden. S dispečinkem jsem se domluvil, že mi řidič půl hodiny předem zavolá a dodrželi to…” Ověřený e-shop Daka.cz Prodej českého i zahraničního nábytku od renomovaných společností. Denně rozšiřujeme sortiment o nové výrobky. Prodáváme nábytek do dětských pokojů, kanceláří, jídelen, obývacích pokojů, předsíní, kuchyní, ložnic, zahradních teras, barových koutků apod. Náš e- shop vyniká svou přehledností. Nábytek dovážíme a rozvážíme sami po celé ČR. Předcházíme a eliminujeme tím možné reklamace. Na infolince nás zastihnete Po – Pá 8:00-15:00, kde Vám poskytneme odpovědi na jakékoliv dotazy.

Výrobce: MARIDEX
Tento skvělý produkt můžete získat bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v kategorii postele. Najděte si ještě podobné produkty z této kategorie za parádní cenu!

Tento zlevněný kus Maridex Postel 90 ZONDA 12 100/80/210 od skvělé značky MARIDEX snadno seženete v naší nabídce extra se slevou. Ve skvělé akci za 5 907 Kč.