Maridex Předsíň 01 101/71/40

Uspořádání: předsíň disponuje botníkem, praktickou skříňkou se zásuvkou, věšák a zrcadlo Materiál: laminovaná... více informací »
Maridex Předsíň 01  101/71/40
Značka: MARIDEX
3 342 Kč
Do obchodu
Uspořádání: předsíň disponuje botníkem, praktickou skříňkou se zásuvkou, věšák a zrcadlo Materiál: laminovaná...

Uspořádání: předsíň disponuje botníkem, praktickou skříňkou se zásuvkou, věšák a zrcadlo Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: MARIDEX Tento levný produkt Maridex Předsíň 01 máte možnost najít rovnou na našem webu v oblíbené sekci předsíňové stěny. Nyní můžete najít nové kusy ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu.

Nejprodávanější produkt Maridex Předsíň 01 101/71/40 od skvělé značky MARIDEX máte možnost najít na našich stránkách teď právě extra výhodně! Právě lze objednat jen za 3 342 Kč.