Maridex Regál REST R07 83/185/45 výprodej

Uspořádání regál nabízí dvě zásuvky a tři otevřené police možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16... více informací »
Maridex Regál REST R07  83/185/45 výprodej
Značka: MARIDEX
3 423 Kč
Do obchodu
Uspořádání regál nabízí dvě zásuvky a tři otevřené police možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16...

Uspořádání regál nabízí dvě zásuvky a tři otevřené police možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska plastové úchyty

Výrobce: MARIDEX Velmi prodávaný produkt Maridex Regál REST R07 jde nakoupit právě na našem webu v populární rubrice regály a poličky. Nyní získáte ještě další produkty z naší kategorie za výhodné peníze! U nás vám nabízíme více, mrkněte na více skvělých produktů od výrobce MARIDEX. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek Maridex Regál REST R07 83/185/45 výprodej značky MARIDEX lze sehnat teď za super cenu. Nabídka od 3 423 Kč.