Maridex skříň LUX 10 244/206/64

Uspořádání: korpus je bílý a dveře jsou fialová/bílý lesk ve skříň je umístěna šatní tyč, v horní části je jedna... více informací »
Maridex  skříň LUX 10  244/206/64
Značka: MARIDEX
20 119 Kč
Do obchodu
Uspořádání: korpus je bílý a dveře jsou fialová/bílý lesk ve skříň je umístěna šatní tyč, v horní části je jedna...

Uspořádání: korpus je bílý a dveře jsou fialová/bílý lesk ve skříň je umístěna šatní tyč, v horní části je jedna police. v levé i pravé části skříně jsou čtyři police. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou skříň má hliníkové boční profily posuvné dveře v kolejnicích HETTICH zadní stěna sololitová deska

Výrobce: MARIDEX Výjimečný produkt seženete lehce tady u nás v rubrice šatní skříně. Mrkněte na ještě další kusy z této oblíbené sekce za super peníze!

Velmi prodávaný výrobek Maridex skříň LUX 10 244/206/64 od společnosti s úžasnou pověstí MARIDEX snadno můžete pořídit zrovna se slevou. Nyní pořídíte za 20 119 Kč.