Maridex skříň PENELOPA 205 vzor teenager 205/215/66

Uspořádání: skříň je dělena na tři části v pravé police a šatní tyč, uprostřed police a šatní tyč a v levé police... více informací »
Maridex  skříň PENELOPA 205 vzor teenager  205/215/66
Značka: MARIDEX
20 877 Kč
Do obchodu
Uspořádání: skříň je dělena na tři části v pravé police a šatní tyč, uprostřed police a šatní tyč a v levé police...

Uspořádání: skříň je dělena na tři části v pravé police a šatní tyč, uprostřed police a šatní tyč a v levé police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: MARIDEX Hodně povedený výrobek lze zakoupit bezprostředně na našem webu zařazený v rubrice šatní skříně! Prozkoumejte ostatní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze! Značka MARIDEX pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment !

Akční a ve slevě produkt Maridex skříň PENELOPA 205 vzor teenager 205/215/66 od známé společnosti MARIDEX lze koupit momentálně na našich stránkách ve slevě. Aktuálně za 20 877 Kč.