Maridex skříň TWISTER 1 225/211/63

Uspořádání: na předních dveřích skříně je umístěno zrcadlo ve skříň je umístěna uprostřed a v pravé části šatní... více informací »
Maridex  skříň TWISTER 1  225/211/63
Značka: MARIDEX
18 758 Kč
Do obchodu
Uspořádání: na předních dveřích skříně je umístěno zrcadlo ve skříň je umístěna uprostřed a v pravé části šatní...

Uspořádání: na předních dveřích skříně je umístěno zrcadlo ve skříň je umístěna uprostřed a v pravé části šatní tyč, v horní části uprostřed je jedna police. v levé části skříně jsou čtyři police a v pravé části jsou dvě police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou

Výrobce: MARIDEX
Nejprodávanější produkt Maridex skříň TWISTER 1 naleznete mimo jiné tu na našem webu ve známé sekci šatní skříně. Máme pro vás ostatní kousky z této populární sekce jednoduše online! Dodavatel MARIDEX dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty !

Tento oblíbený výrobek Maridex skříň TWISTER 1 225/211/63 od top značky MARIDEX máte možnost nakoupit tady teď extra se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 18 758 Kč.