Maridex skříň TWISTER 3 225/211/63

Uspořádání: na předních dveřích skříně je umístěno zrcadlo ve skříň je umístěna uprostřed a v pravé části šatní... více informací »
Maridex  skříň TWISTER 3  225/211/63
Značka: MARIDEX
16 912 Kč
Do obchodu
Uspořádání: na předních dveřích skříně je umístěno zrcadlo ve skříň je umístěna uprostřed a v pravé části šatní...

Uspořádání: na předních dveřích skříně je umístěno zrcadlo ve skříň je umístěna uprostřed a v pravé části šatní tyč, v horní části uprostřed je jedna police. v levé části skříně jsou čtyři police a v pravé části jsou dvě police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou

Výrobce: MARIDEX
Oblíbený produkt Maridex skříň TWISTER 3 225/211/63 máte možnost získat nyní tady na webu ve známé kategorii šatní skříně! Mrkněte na akční produkty z této rubriky ve slevě! Tato vyjímečná značka MARIDEX pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment.!

Tento vynikající produkt Maridex skříň TWISTER 3 225/211/63 od oblíbené značky MARIDEX můžete dostat tady a teď za výborné peníze. Právě nyní za 16 912 Kč.