Maridex skříň VARIO se zrcadlem 175/211/60 :

Uspořádání: skříň je kombinována se zrcadlem na dveřích v levé části skříně je umístěna šatní tyč, v pravé části skříně je pět... více informací »
Maridex  skříň VARIO se zrcadlem  175/211/60 :
Značka: MARIDEX
11 900 Kč
Do obchodu
Uspořádání: skříň je kombinována se zrcadlem na dveřích v levé části skříně je umístěna šatní tyč, v pravé části skříně je pět...

Uspořádání: skříň je kombinována se zrcadlem na dveřích v levé části skříně je umístěna šatní tyč, v pravé části skříně je pět polic. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: MARIDEX
Akční a ve slevě produkt máte možnost sehnat zrovna na našem webu ve známé sekci šatní skříně. Nyní můžete získat jiné produkty z naší rubriky za super ceny. Známá značka MARIDEX vám může nabídnout velmi kvalitní výrobky A to je teprve začátek! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky MARIDEX. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Maridex skříň VARIO se zrcadlem 175/211/60 : od dodavatele s dobrým jménem MARIDEX máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Levně za cenu 11 900 Kč.