Maridex stolek MAXIMUS M16 35/41/30

Uprořádání: 1x dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Maridex  stolek MAXIMUS M16  35/41/30
Značka: MARIDEX
1 654 Kč
Do obchodu
Uprořádání: 1x dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uprořádání: 1x dvířka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky a nohy plast v saténové barvě

Výrobce: MARIDEX Akční výrobek lze koupit teď tady na webu v populární kategorii noční stolky. Nyní získáte akční výrobky z této populární sekce za skvělou cenu! Věhlasná značka MARIDEX představuje top produkty . Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další skvělé kousky od dodavatele MARIDEX. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Maridex stolek MAXIMUS M16 35/41/30 od výrobce se skvělou pověstí MARIDEX můžete nakoupit tady a teď právě téměř zdarma! Nyní za akční cenu 1 654 Kč.