Maridex stůl 01 100/73/50 výprodej

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu, poličku s pojezdem pro klávesnici a praktickou skříňku Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD)... více informací »
Maridex  stůl 01  100/73/50 výprodej
Značka: MARIDEX
1 850 Kč
Do obchodu
Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu, poličku s pojezdem pro klávesnici a praktickou skříňku Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD)...

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu, poličku s pojezdem pro klávesnici a praktickou skříňku Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: MARIDEX Tento kvalitní a levný kus Maridex stůl 01 jde získat teď na stránkách ve známé rubrice psací stoly. Nyní pořídíte akční produkty ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. U zákazníků oblíbená značka MARIDEX vám může nabídnout vynikající výrobky. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky MARIDEX. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Levný výrobek Maridex stůl 01 100/73/50 výprodej od spolehlivé značky MARIDEX jde sehnat tady a teď za skvělou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 1 850 Kč.