Maridex stůl MAX 120/75-92/60 výprodej :

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a... více informací »
Maridex  stůl MAX  120/75-92/60 výprodej :
Značka: MARIDEX
2 650 Kč
Do obchodu
Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a...

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a úložný prostor pro PC. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: MARIDEX Tento nejprodávanější produkt Maridex stůl MAX máte možnost sehnat nyní tu na našem webu v oblíbené rubrice psací stoly. Nyní si můžete vybrat vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii za rozumné peníze!

Kvalitní a oblíbený výrobek Maridex stůl MAX 120/75-92/60 výprodej : od značky s dobrým jménem MARIDEX máte možnost získat právě teď téměř zdarma. Nabídky od 2 650 Kč.