Maridex stůl MAX s nástavcem 120/75/60 :

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a... více informací »
Maridex  stůl MAX s nástavcem  120/75/60 :
Značka: MARIDEX
3 513 Kč
Do obchodu
Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a...

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a úložný prostor pro PC. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: MARIDEXTento oblíbený produkt Maridex stůl MAX s lze sehnat taky tady na webu v oblíbené kategorii psací stoly. Získejte další produkty z této známé kategorie za super peníze! Tento výrobce MARIDEX pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete více skvělých kousků od dodavatele MARIDEX. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Maridex stůl MAX s nástavcem 120/75/60 : od výrobce se skvělou pověstí MARIDEX lze sehnat zde za výborné peníze! Aktuálně v akci za 3 513 Kč.