Maridex stůl MAX zásuvky 130/75/60 výprodej

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku se dvěmi zásuvkami a úložný prostor pro... více informací »
Maridex  stůl MAX zásuvky  130/75/60 výprodej
Značka: MARIDEX
2 678 Kč
Do obchodu
Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku se dvěmi zásuvkami a úložný prostor pro...

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku se dvěmi zásuvkami a úložný prostor pro PC. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: MARIDEX Unikátní a oblíbený produkt Maridex stůl MAX naleznete bezprostředně tu na stránkách ve známé sekci psací stoly! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od dodavatele MARIDEX. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi oblíbený produkt Maridex stůl MAX zásuvky 130/75/60 výprodej od výrobce s dlouholetou historií MARIDEX je dostupný právě skutečně levně. Nabídky již od 2 678 Kč.