Maridex stůl REST R06 120/75/60 výprodej

Uspořádání stůl disponuje čtyřmi zásuvkami možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná... více informací »
Maridex  stůl REST R06  120/75/60 výprodej
Značka: MARIDEX
3 423 Kč
Do obchodu
Uspořádání stůl disponuje čtyřmi zásuvkami možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná...

Uspořádání stůl disponuje čtyřmi zásuvkami možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska plastové úchyty

Výrobce: MARIDEX Unikátní a žádaný produkt Maridex stůl REST můžete sehnat bez obtíží tu na našich stránkách v sekci psací stoly. Vyberte si vyjímečné kusy z této známé rubriky za outletovou cenu! Známý výrobce MARIDEX vám může poskytnout vysoce kvalitní produkty. To ale však není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů značky MARIDEX. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Maridex stůl REST R06 120/75/60 výprodej od top značky MARIDEX můžete koupit v naší nabídce ve výhodné akci. Nyní pořídíte za super cenu 3 423 Kč.