Meblar Komoda MADISON MD11 90/89/40 barva: piškotový/černý mat

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Meblar Komoda MADISON MD11  90/89/40 barva:  piškotový/černý mat
Značka: Meblar
3 653 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub piškotový/černý mat nebo dub piškotový/bílý lux

Výrobce: Meblar Tento exkluzivní produkt Meblar Komoda MADISON MD11 naleznete také tady a teď na našich stránkách v populární rubrice komody! Nyní získáte ještě podobné produkty z této známé kategorie v bezva akci. Oblíbená značka Meblar pro vás vyrábí špičkové výrobky Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také více skvělých produktů značky Meblar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Meblar Komoda MADISON MD11 90/89/40 barva: piškotový/černý mat od této skvělé značky Meblar jde pořídit na našich stránkách teď za příznivou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 653 Kč.