Meblar Komoda MADISON MD9 140/89/40 barva: piškotový/černý mat

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Meblar Komoda MADISON MD9  140/89/40 barva:  piškotový/černý mat
Značka: Meblar
4 664 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub piškotový/černý mat nebo dub piškotový/bílý lux

Výrobce: Meblar Tento levný kus můžete sehnat zrovna tady a teď na našich stránkách v kategorii komody! Nyní můžete koupit zlevněné výrobky z této oblíbené sekce za parádní cenu. To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další vybrané produkty od značky Meblar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento exkluzivní produkt Meblar Komoda MADISON MD9 140/89/40 barva: piškotový/černý mat od spolehlivé značky Meblar naleznete aktuálně na našich stránkách pořád výhodně. Výhodně teď u nás za 4 664 Kč.