Meblar Regál SIGMA SI4 60/190/40 :

Uspořádání otevřené police, za dvířky po pravé straně police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Meblar Regál SIGMA SI4  60/190/40 :
Značka: Meblar
3 701 Kč
Do obchodu
Uspořádání otevřené police, za dvířky po pravé straně police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání otevřené police, za dvířky po pravé straně police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Meblar Zlevněný produkt Meblar Regál SIGMA SI4 60/190/40 : jde sehnat zrovna tady na stránkách v kategorii regály a poličky! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty z této populární rubriky v bezva akci.

Velmi oblíbený produkt Meblar Regál SIGMA SI4 60/190/40 : originál od výrobce Meblar můžete najít již dnes ve výprodejové akci. Výhodně za 3 701 Kč.