Meblar Regálový přístavek k posteli TABLO TA12/B 94/75/25 :

Uspořádání 2 x police po celé délce, různé členění viz obrázek tento přístavek patří k posteli TABBLO TA12/A, může sloužit i samostatně... více informací »
Meblar Regálový přístavek k posteli TABLO TA12/B  94/75/25 :
Značka: Meblar
1 445 Kč
Do obchodu
Uspořádání 2 x police po celé délce, různé členění viz obrázek tento přístavek patří k posteli TABBLO TA12/A, může sloužit i samostatně...

Uspořádání 2 x police po celé délce, různé členění viz obrázek tento přístavek patří k posteli TABBLO TA12/A, může sloužit i samostatně možnost výběru levá/pravá strana při montáži Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska plastové úchyty v barvě Po – Pá 8:00-15:00 Pokud máte dotaz, neváhejte zavolat nebo napsat a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme letité zkušenosti a osobní přístup. Vlastní doprava Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Cena je od 299 Kč po celé ČR. Pokud však nakoupíte nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Výměna zboží do14 dnů Pokud se Vám výrobek z jakýchkoliv důvodů nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Zkušenosti našich zákazníků „Vše v pořádku, zboží dorazilo ještě dřív, než bylo avizováno na e-shopu (kratší dodací lhůta). Firma má vlastní dopravu, takže se nemusíte bát případných reklamací, kdy by vám cizí dopravce zboží poškodil.” „Celkem dobrá nabídka v typu nábytku, který jsem potřeboval, a to byl stůl. Dodání bylo celkem rychlé, něco přes týden. S dispečinkem jsem se domluvil, že mi řidič půl hodiny předem zavolá a dodrželi to…” Ověřený e-shop Daka.cz Prodej českého i zahraničního nábytku od renomovaných společností. Denně rozšiřujeme sortiment o nové výrobky. Prodáváme nábytek do dětských pokojů, kanceláří, jídelen, obývacích pokojů, předsíní, kuchyní, ložnic, zahradních teras, barových koutků apod. Náš e- shop vyniká svou přehledností. Nábytek dovážíme a rozvážíme sami po celé ČR. Předcházíme a eliminujeme tím možné reklamace. Na infolince nás zastihnete Po – Pá 8:00-15:00, kde Vám poskytneme odpovědi na jakékoliv dotazy.

Výrobce: MeblarNeodolatelný produkt lze nakoupit bez problémů tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice postele. Pořiďte si zcela nové produkty z této rubriky za internetové ceny. Tento výrobce Meblar vám poskytuje kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Meblar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Meblar Regálový přístavek k posteli TABLO TA12/B 94/75/25 : pocházející od značky Meblar můžete dostat zde nyní skutečně levně. Nyní za 1 445 Kč.