Meblar Šatní skříň MADISON MD1 90/194/50 barva: piškotový/černý mat

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Meblar Šatní skříň MADISON MD1  90/194/50 barva:  piškotový/černý mat
Značka: Meblar
5 126 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub piškotový/černý mat nebo dub piškotový/bílý lux

Výrobce: Meblar
Žádaný produkt jde koupit v pohodě u nás v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní získáte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! Významný výrobce Meblar vám může nabídnout skvělé zboží Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více produktů značky Meblar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Meblar Šatní skříň MADISON MD1 90/194/50 barva: piškotový/černý mat od společnosti se zárukou kvality Meblar k dostání již dnes skutečně výhodně. Na našich stránkách za 5 126 Kč.