Meblar stolek MADISON MD7 160/49/50 barva:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Meblar  stolek MADISON MD7  160/49/50 barva:
Značka: Meblar
3 492 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub piškotový/černý mat nebo dub piškotový/bílý lux

Výrobce: Meblar Diskontní produkt naleznete mimo jiné tu na webu v populární sekci tv stolky. Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný dodavatel Meblar představuje top zboží.

Oblíbený a akční kus Meblar stolek MADISON MD7 160/49/50 barva: od naší známé značky Meblar naleznete tady teď právě ve výprodejové akci! Aktuálně výhodně za 3 492 Kč.