Meblar Vitrína BERGEN BE3 50/190/40

Uspořádání za dveřmi tři police, v dolní části dvě zásuvky možnost levého nebo pravého provedení při montáži Materiál: laminovaná... více informací »
Meblar Vitrína BERGEN BE3  50/190/40
Značka: Meblar
4 221 Kč
Do obchodu
Uspořádání za dveřmi tři police, v dolní části dvě zásuvky možnost levého nebo pravého provedení při montáži Materiál: laminovaná...

Uspořádání za dveřmi tři police, v dolní části dvě zásuvky možnost levého nebo pravého provedení při montáži Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska nožičky a úchytky kov

Výrobce: Meblar Hodně povedený produkt Meblar Vitrína BERGEN BE3 50/190/40 lze získat zrovna tu na stránkách zařazený v sekci vitríny! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás více produktů značky Meblar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Meblar pro své zákazníky prodává špičkové produkty Přesvědčte se sami.

Levný kousek Meblar Vitrína BERGEN BE3 50/190/40 značky Meblar lze nakoupit právě teď v nabídce levně. Cenově vychází na 4 221 Kč.