Meblar Vitrína MADISON MD3 60/194/40 barva:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Meblar Vitrína MADISON MD3  60/194/40 barva:
Značka: Meblar
4 201 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub piškotový/černý mat nebo dub piškotový/bílý lux

Výrobce: Meblar Designový kus lze nakoupit pohodlně tady na našem webu v oblíbené kategorii vitríny. Mrkněte na ještě podobné výrobky z naší kategorie za super cenu. Významná značka Meblar vám nabízí velmi kvalitní výrobky To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele Meblar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Meblar Vitrína MADISON MD3 60/194/40 barva: od oblíbené značky Meblar lze nakoupit zde nyní pořád výhodně. Akční cena 4 201 Kč.