Metpol Rozkládací jídelní stůl HUBERT 120-160/74/80

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol Rozkládací jídelní stůl HUBERT  120-160/74/80
Značka: Metpol
5 747 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: Metpol
Velmi oblíbený produkt Metpol Rozkládací jídelní stůl HUBERT je k získání prostě tu na webu v oblíbené kategorii jídelní stoly! Mrkněte na zlevněné produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny. Věhlasná značka Metpol pro vás vyrábí špičkové zboží za super cenu! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Unikátní kus Metpol Rozkládací jídelní stůl HUBERT 120-160/74/80 od našeho výrobce Metpol můžete získat již dnes za zcela nejnižší cenu! Nabídka již od 5 747 Kč.