Metpol stůl ALEX 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl ALEX  100/74/60
Značka: Metpol
2 709 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: MetpolŽádaný výrobek Metpol stůl ALEX 100/74/60 máte možnost získat taky tady na našem webu umístěný v kategorii jídelní stoly! Připravili jsme zlevněné produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele Metpol. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Metpol vám může nabídnout skvělý sortiment.!

Ve slevě tento produkt Metpol stůl ALEX 100/74/60 od dodavatele se skvělou pověstí Metpol je k dispozici zde teď právě výhodně. V akci od 2 709 Kč.