Metpol stůl APOLLO 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl APOLLO  100/74/60
Značka: Metpol
2 709 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: Metpol Tento unikátní produkt Metpol stůl APOLLO 100/74/60 je dostupný snadno na webu v oblíbené kategorii jídelní stoly! Získejte akční zboží ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu!

Akční kus Metpol stůl APOLLO 100/74/60 od značky se zárukou kvality Metpol k dostání právě teď napořád výhodně! Ceny již od 2 709 Kč.