Metpol stůl KORA 65

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl KORA  65
Značka: Metpol
3 038 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: Metpol
Tento vynikající produkt Metpol stůl KORA je dostupný v pohodě tu na webu umístěný v kategorii jídelní stoly. Mrkněte na ještě ostatní kusy ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Metpol svým zákazníkům nabízí skvělé produkty !

Unikátní výrobek Metpol stůl KORA 65 od značky se zárukou kvality Metpol jednoduše můžete najít u nás za extra cenu! Aktuálně za super cenu 3 038 Kč.