Metpol stůl NEPTUN 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl NEPTUN  100/74/60
Značka: Metpol
3 183 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: Metpol Super produkt lze zakoupit jednoduše tady na našem webu zařazený v kategorii jídelní stoly. Vyberte si ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie v akci. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce Metpol. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Dodavatel Metpol poskytuje skvělé produkty.. A to je teprve začátek.

Unikátní a žádaný produkt Metpol stůl NEPTUN 100/74/60 od výrobce Metpol snadno najdete právě dnes za výhodné peníze. Aktuálně stojí u nás 3 183 Kč.