Metpol stůl PAULA 80×80

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl PAULA  80x80
Značka: Metpol
3 038 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: Metpol
Tento nejprodávanější kus Metpol stůl PAULA máte možnost pořídit bez obtíží tu na webu v oblíbené rubrice jídelní stoly. Najděte si ještě jiné kousky z této známé kategorie na pár kliknutí. Výrobce Metpol dodává vynikající sortiment za skutečně výhodné peníze! A to je teprve začátek.

Zcela unikátní produkt Metpol stůl PAULA 80x80 od výrobce s dlouholetou historií Metpol jednoduše pořídíte právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Momentálně k dispozici za 3 038 Kč.