Metpol stůl RETRO 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl RETRO  100/74/60
Značka: Metpol
2 854 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: Metpol Tento žádaný produkt Metpol stůl RETRO 100/74/60 jde sehnat v pohodě na webu v kategorii jídelní stoly! Připravili jsme pro vás zlevněné kousky z této populární kategorie za nejnižší cenu!

Hodně žádaný výrobek Metpol stůl RETRO 100/74/60 od skvělé značky Metpol jednoduše můžete pořídit tady nyní extra výhodně. Výhodně za skvělou cenu 2 854 Kč.