Metpol stůl TWISTER 80

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl TWISTER  80
Značka: Metpol
2 709 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: Metpol
Tento oblíbený produkt Metpol stůl TWISTER získáte zrovna tady na našem webu ve známé sekci jídelní stoly. Připravili jsme vyjímečné výrobky z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Metpol. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Metpol představuje skvělé zboží.. A to je teprve začátek.

Zlevněný výrobek Metpol stůl TWISTER 80 od výrobce s dobrým jménem Metpol je k získání tady a teď právě extra výhodně! Akční cena 2 709 Kč.