Metpol stůl VIVA 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl VIVA  100/74/60
Značka: Metpol
3 919 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: Metpol
Tento designový produkt Metpol stůl VIVA je k dispozici rovněž na stránkách v sekci jídelní stoly! Nyní získáte jiné kusy z této kategorie z pohodlí domova. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele Metpol. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Metpol stůl VIVA 100/74/60 od dodavatele s dobrým jménem Metpol jednoduše můžete získat teď skutečně výhodně. Aktuálně za 3 919 Kč.