Metpol stůl WIKTOR 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl WIKTOR  100/74/60
Značka: Metpol
2 643 Kč
Do obchodu
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Výrobce: Metpol Unikátní a žádaný kousek Metpol stůl WIKTOR 100/74/60 máte možnost pořídit prostě tu na našem webu v populární rubrice jídelní stoly! Pořiďte si parádní zboží z této známé rubriky za nejnižší cenu! Tento výrobce Metpol pro vás vyrábí top sortiment se zárukou dlouhé životnosti.

Velmi žádaný výrobek Metpol stůl WIKTOR 100/74/60 od značky s dobrým jménem Metpol máte možnost získat tady a teď extra se slevou. Nyní lze objednat jen za 2 643 Kč.