Mlot Komoda MEZO MZ13 130/87/45 :

Uspořádání za každými dveřmi je po jedné police, v horní části tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle... více informací »
Mlot Komoda MEZO MZ13  130/87/45 :
Značka: Mlot
6 472 Kč
Do obchodu
Uspořádání za každými dveřmi je po jedné police, v horní části tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle...

Uspořádání za každými dveřmi je po jedné police, v horní části tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,5 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce: MlotVe slevě tento kus Mlot Komoda MEZO MZ13 130/87/45 : lze koupit teď na stránkách v oblíbené kategorii komody. Vyberte si jiné produkty ve zmíněné rubrice snadno online. Tento výrobce Mlot dlouhodobě vyrábí top sortiment.

Tento akční a ve slevě produkt Mlot Komoda MEZO MZ13 130/87/45 : od populární značky Mlot lze pořídit aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 6 472 Kč.