Multirámeček Edge ořech

Už nemusíte vybírat fotografie, které chcete pověsit na zeď. V rámečku Edge je místo pro 11 fotografií: dva 10 x 10 cm, sedm 10 x... více informací »
Multirámeček Edge ořech
Značka: Möbler
1 399 Kč
Do obchodu
Už nemusíte vybírat fotografie, které chcete pověsit na zeď. V rámečku Edge je místo pro 11 fotografií: dva 10 x 10 cm, sedm 10 x...

Už nemusíte vybírat fotografie, které chcete pověsit na zeď. V rámečku Edge je místo pro 11 fotografií: dva 10 x 10 cm, sedm 10 x 15 cm a dva 13 x 18 cm. Rámeček můžete zavěsit svisle nebo vodorovně. Edge má praktický design s výklopnými jazýčky na zadní straně pro snadné střídání fotografií. Uchovávejte své oblíbené vzpomínky moderním a jedinečným způsobem. Zároveň je to jednoduchý, ale dynamický akcent do vašeho domova, kanceláře, obývacího pokoje nebo ložnice. Okraj je vyroben z jasanového dřeva v barvě starého ořechu.
Rozměry balení: 60 x 55 x 7 cm
Výrobce: Möbler
Tento skvělý produkt máte možnost najít nyní tu na stránkách ve známé rubrice obrazy. Získejte zlevněné produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci. Významný výrobce Möbler prodává top sortiment.

Tento designový produkt Multirámeček Edge ořech od dodavatele kvalitních produktů Möbler jednoduše můžete sehnat zrovna dnes za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 1 399 Kč.