Nástěnná lampa Jupiter zlatá

Nástěnná lampa Jupiter odpovídá nejnovějším trendům, ve kterých převládá zlatá barva. Jupiter bude perfektní jako... více informací »
Nástěnná lampa Jupiter zlatá
Značka: Möbler
3 899 Kč
Do obchodu
Nástěnná lampa Jupiter odpovídá nejnovějším trendům, ve kterých převládá zlatá barva. Jupiter bude perfektní jako...

Nástěnná lampa Jupiter odpovídá nejnovějším trendům, ve kterých převládá zlatá barva. Jupiter bude perfektní jako nástěnná lampa u postele nebo jako doplňkové osvětlení v obývacím pokoji. Nástěnná lampa je funkční, efektivní a zároveň stylová. Má předpisy, díky nimž můžeme mírně změnit směr světla. Lampa s nenápadným designem se skvěle hodí do interiéru ve stylu glamour. Kromě své praktické role hraje také dekorativní roli, takže jej můžeme směle pověsit do elegantní čekárny. Nástěnná lampa je vyrobena z leštěného kovu zlaté barvy. Stínidlo ve tvaru polokoule dokonale zapadá do jednoduché patice lampy. Přesně zakřivený rám lampy podporuje stínidlo shora. Lampa pochází z kolekce Jupiter. Můžeme jej kombinovat s podlahovou lampou nebo stolní lampou z této kolekce, abychom vytvořili jednotné, měkké osvětlení v interiéru.
Hmotnost: 1,8 kg
Výrobce: Möbler Oblíbený a kvalitní produkt lze nakoupit také tu na našem webu v populární kategorii svítidla! Prozkoumejte nové produkty z této sekce za rozumné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Möbler vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment. Nakupujte výhoděn u nás!

Unikátní produkt Nástěnná lampa Jupiter zlatá od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbler pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce téměř zdarma. Cena již od 3 899 Kč.