Nástěnná lampa Vancouver niklovaná

Nástěnná lampa Vancouver je designová nástěnná lampa, která bude ozdobou místností doma i na veřejných prostranstvích. Kovový... více informací »
Nástěnná lampa Vancouver niklovaná
Značka: Möbler
2 299 Kč
Do obchodu
Nástěnná lampa Vancouver je designová nástěnná lampa, která bude ozdobou místností doma i na veřejných prostranstvích. Kovový...

Nástěnná lampa Vancouver je designová nástěnná lampa, která bude ozdobou místností doma i na veřejných prostranstvích. Kovový podstavec lampy je vyroben v barvě kartáčovaného kovu. Lampu lze zavěsit díky rukojeti ukryté v kulaté části základny. Stínidlo nástěnné lampy je vyrobeno ze skla ve tvaru válce. Díky průhlednému stínidlu poskytuje nástěnná lampa hodně světla.
Maximální Výkon světelného zdroje: 25 W,
Držák světelného zdroje: E27,
Hmotnost: 0,80 kg
Výrobce: Möbler Zlevněný kus Nástěnná lampa Vancouver niklovaná seženete v pohodě tady na našem webu zařazený v rubrice svítidla! Máme pro vás ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii na pár kliknutí! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Möbler vám může nabídnout kvalitní sortiment Podívejte se sami.

Ve slevě tento produkt Nástěnná lampa Vancouver niklovaná od společnosti s úžasnou pověstí Möbler jde sehnat tady a teď právě až neuvěřitelně levně! Zboží pořídíte teď u nás za 2 299 Kč.