New York Loft No.2 B – lampa závěsná

Jednoduchost a elegance inspirovaná industriálním stylem počátku 20. století. New York Loft č. 2 B potěší oko každého... více informací »
New York Loft No.2 B – lampa závěsná
Značka: Möbler
2 099 Kč
Do obchodu
Jednoduchost a elegance inspirovaná industriálním stylem počátku 20. století. New York Loft č. 2 B potěší oko každého...

Jednoduchost a elegance inspirovaná industriálním stylem počátku 20. století. New York Loft č. 2 B potěší oko každého sofistikovaného designéra. Absolutně univerzální použití. Dokonale se hodí do interiéru v moderním, vintage, industriálním a skandinávském stylu. Každý interiér bude navíc zdoben zavěšením několika lamp v sadě. Vypadá skvěle v hospodě, restauraci, kanceláři i doma. Edison Bulb 40 Watt v ceně. Způsob, jakým osvětlujeme místnosti, ve kterých trávíme nejvíce času, závisí do značné míry na naší pohodě a každodenním fungování. Při uspořádání jednotlivých interiérů je tedy třeba pečlivě zvážit výběr lamp a jejich úkoly. Hlavní světlo by mělo osvětlit celou místnost, přidat charakter a zdůraznit její původní styl.
Nastavitelná
Výška zavěšení: ano
Průměr stínítka: 20 cm
Výška stínítka: 27 cm
Včetně žárovky: ano
Stmívatelné: ano
Stmívač: není součástí dodávky
Výrobce: Möbler
Zcela unikátní kus New York Loft No.2 B – lampa závěsná lze sehnat mimo jiné tady na stránkách v populární sekci svítidla. Nyní můžete získat ještě jiné zboží ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny! Významná značka Möbler vám může poskytnout top zboží. A to je teprve začátek. To ale ovšem není vše, máme toho více. U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kousek New York Loft No.2 B – lampa závěsná od výrobce se skvělou pověstí Möbler snadno můžete pořídit u nás teď za báječnou cenu. Cenově vychází na 2 099 Kč.