Organizer Cubiko černý

Zrcadlo navržené tak, aby co nejlépe využilo malý obytný prostor. Skrytá police je skryta za zrcadlovým profilem pro snadný... více informací »
Organizer Cubiko černý
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Zrcadlo navržené tak, aby co nejlépe využilo malý obytný prostor. Skrytá police je skryta za zrcadlovým profilem pro snadný...

Zrcadlo navržené tak, aby co nejlépe využilo malý obytný prostor. Skrytá police je skryta za zrcadlovým profilem pro snadný přístup k úložišti. Toto univerzální zrcadlo je ideální do haly, protože má také 5 háčků pro uložení bund, šňůr, tašek a dalších. Zrcadlo s 5 háčky pro uložení veškerého každodenního příslušenství je prostorově úsporné úložné řešení. Pořadatel bude udržovat váš prostor v pořádku. Organizér Cubiko má práškově lakovanou kovovou strukturu odolnou proti rzi v černé barvě.
Rozměry balení: 13 x 4,38 x 9,75 cm
Hmotnost produktu: 0,8 kg
Výrobce: Möbler Akční produkt lze pořídit zrovna tu na webu zařazený v rubrice věšáky! Podívejte se na ještě podobné kousky ve zmiňované rubrice za super ceny! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce. Přední výrobce Möbler pro své zákazníky prodává špičkové produkty Nové kousky každý den!

Zcela unikátní kousek Organizer Cubiko černý od této skvělé značky Möbler jednoduše pořídíte právě dnes za outletovou cenu. Nyní za 699 Kč.