Paravan pohyblivý REA LAGOS 80

Paravan pohyblivý REA LAGOS 80Pohyblivý paravan Lagos 80 × 140 vyrobený na pevném a stabilním pohyblivém profilu. Konstrukce... více informací »
Paravan pohyblivý REA LAGOS 80
Značka: Möbler
5 699 Kč
Do obchodu
Paravan pohyblivý REA LAGOS 80Pohyblivý paravan Lagos 80 × 140 vyrobený na pevném a stabilním pohyblivém profilu. Konstrukce...

Paravan pohyblivý REA LAGOS 80

Pohyblivý paravan Lagos 80 × 140 vyrobený na pevném a stabilním pohyblivém profilu. Konstrukce paravanu dokonale ladí s vanou. Okraje paravanu v černé barvě jsou úžasným dekorativním prvkem v každé módní koupelně. Černá se nanáší ve výrobním procesu, poté se dvakrát vytvrzuje křídlem při teplotě 600–800 ° C. To zaručuje 100% trvanlivost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Toto je jediná metoda zajišťující nejvyšší kvalitu a trvanlivost.


Barva skla: transparent – transparentní
Výška (cm): 140
Šířka (cm): 80
Tloušťka skla: 5 mm
Povlak Easy Clean: ano
Druh: pohyblivý
Povrchová úprava: černá
Sada těsnění v sadě: ano
Montáž: univerzální pravo/levostranná
Záruka: 24 měsíců


Výrobce: Möbler Oblíbený a akční výrobek Paravan pohyblivý REA LAGOS 80 jde sehnat prostě tady u nás umístěný v kategorii vanové zástěny. Vyberte si nové produkty ze zmíněné rubriky za internetové ceny.

Tento vynikající kus Paravan pohyblivý REA LAGOS 80 od známé kvalitní značky Möbler seženete aktuálně na webu za nejnižší cenu! Akční ceny od 5 699 Kč.