Pohovka Ria Vicente pro 2 osoby růžová

Dvoumístná pohovka Ria VIC je jedinečným, elegantním kusem nábytku pro obývací pokoj, hotelovou lobby nebo kavárnu. Sedák... více informací »
Pohovka Ria Vicente pro 2 osoby růžová
Značka: Möbler
16 999 Kč
Do obchodu
Dvoumístná pohovka Ria VIC je jedinečným, elegantním kusem nábytku pro obývací pokoj, hotelovou lobby nebo kavárnu. Sedák...

Dvoumístná pohovka Ria VIC je jedinečným, elegantním kusem nábytku pro obývací pokoj, hotelovou lobby nebo kavárnu. Sedák čalouněný sametovou tkaninou VIC v šedé barvě má na opěradle prošívání, které dodává eleganci. Nohy jsou vyrobeny z kaučukového dřeva v černé barvě.

Výška (cm):78
Šířka (cm):150
Hloubka (cm):84
Funkce/vlastnosti:dvoumístná
Počet míst:2
Barva:růžová
Barva nohou:černá
Materiál:látka
Základní materiál:dřevo
Odnímatelný potah:ne
Styl:glamour, provensálský
Výrobce: Möbler Vynikající produkt lze získat rovněž na našich stránkách umístěný v kategorii pohovky! Nyní můžete získat parádní výrobky z této oblíbené kategorie za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbler svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment.

Akční výrobek Pohovka Ria Vicente pro 2 osoby růžová od společnosti s výborným jménem Möbler je k dostání u nás pořád výhodně. Nyní za akční cenu 16 999 Kč.