Pojízdný věšák, nerezový kov + černý plast, SEBO

pojízdný věšák s kolečky a dvěma závěsnými výškově nastavitelnými tyčemi a odkládací poličkou, provedení: nerezový kov... více informací »
Pojízdný věšák
Značka: Möbler
830 Kč
Do obchodu
pojízdný věšák s kolečky a dvěma závěsnými výškově nastavitelnými tyčemi a odkládací poličkou, provedení: nerezový kov...

pojízdný věšák s kolečky a dvěma závěsnými výškově nastavitelnými tyčemi a odkládací poličkou, provedení: nerezový kov + černý plast, rozměry ŠxHxV: 80x43x90-160 cm.
Výrobce: MöblerVelmi žádaný výrobek Pojízdný věšák, nerezový kov + černý plast, SEBO máte možnost pořídit bez obtíží tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci šatní skříně. Prozkoumejte vyjímečné kusy z této kategorie za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další zboží od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Möbler má k dispozici špičkové výrobky

Tento vynikající produkt Pojízdný věšák, nerezový kov + černý plast, SEBO od spolehlivého výrobce Möbler snadno můžete sehnat tady nyní za extra cenu! V akci od 830 Kč.