Police bílá Buddy

Buddy je jednoduchá a dekorativní polka, která vytváří iluzi, že dvě postavy Buddhy drží dva konce polky. Tato jedinečná polka... více informací »
Police bílá Buddy
Značka: Möbler
799 Kč
Do obchodu
Buddy je jednoduchá a dekorativní polka, která vytváří iluzi, že dvě postavy Buddhy drží dva konce polky. Tato jedinečná polka...

Buddy je jednoduchá a dekorativní polka, která vytváří iluzi, že dvě postavy Buddhy drží dva konce polky. Tato jedinečná polka je univerzální a zaručuje, že bude zajímavou dekorací do jakékoli místnosti v domě. Buddy je ideální pro ukládání knih nebo jiných dekorativních předmětů. Nástěnná deska Buddha pojme až 4,5 kg a má rozměry 46 x 14 x 9 cm. Jeho hravý design bude určitě vypadat skvěle v dětském nebo mládežnickém pokoji. Polka byla vyrobena z kovu. Nástěnná deska Buddy se snadno instaluje a zahrnuje veškerý potřebný montážní hardware.
Rozměry balení: 46 x 16 x 6 cm
Výrobce: Möbler
Tento diskontní produkt Police bílá Buddy máte možnost pořídit teď tu v sekci regály a poličky! Vyhledejte si ještě ostatní kusy z této oblíbené kategorie jednoduše online!

Tento kvalitní kus Police bílá Buddy od oblíbené značky se zárukou kvality Möbler jde pořídit momentálně za skvělou cenu! K sehnání zrovna v akci za 799 Kč.