Police Darkenberg Slim

Polka Darkenberg z kovu a dřeva zapadá do nejnovějších designových trendů. Černé a přírodní dřevo odkazuje na skandinávský... více informací »
Police Darkenberg Slim
Značka: Möbler
899 Kč
Do obchodu
Polka Darkenberg z kovu a dřeva zapadá do nejnovějších designových trendů. Černé a přírodní dřevo odkazuje na skandinávský...

Polka Darkenberg z kovu a dřeva zapadá do nejnovějších designových trendů. Černé a přírodní dřevo odkazuje na skandinávský styl a vypadá skvěle v každé místnosti. Kovové nástěnné tyče jsou stále populárnější, což v této sezóně vládne v uspořádání ložnic nebo sálů! Polka Darkenberg je model rozdělený do 4 panelů MDF. Budete moci vystavovat své oblíbené předměty, užívat si ultramoderního designu, který dodá vašemu interiéru charakter. Detail: montážní šrouby nejsou součástí balení
Výrobce: Möbler Unikátní a oblíbený produkt Police Darkenberg Slim dostanete lehce tady na webu v rubrice regály a poličky! Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Police Darkenberg Slim od top značky Möbler snadno seženete v naší nabídce za skvělou cenu! Aktuálně stojí u nás 899 Kč.