Police Fabron

Uložte elegantním a stylovým způsobem s polkou Fabron. Polka je kombinací odolné MDF desky a kovu. Dvě úrovně puntíků vám... více informací »
Police Fabron
Značka: Möbler
899 Kč
Do obchodu
Uložte elegantním a stylovým způsobem s polkou Fabron. Polka je kombinací odolné MDF desky a kovu. Dvě úrovně puntíků vám...

Uložte elegantním a stylovým způsobem s polkou Fabron. Polka je kombinací odolné MDF desky a kovu. Dvě úrovně puntíků vám umožňují zobrazit předměty, jako jsou květiny, šálky nebo jiné suvenýry. Jeho průmyslový design přináší vašemu interiéru trendy nádech a zároveň nabízí dokonale optimalizovaný úložný prostor.
Výrobce: MöblerTento skvělý produkt máte možnost najít přímo tu na našem webu v oblíbené kategorii regály a poličky! Pořiďte si další výrobky ze zmíněné sekce za akční cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Police Fabron od dodavatele s dlouholetou historií Möbler máte možnost sehnat zde trvale výhodně. Nyní pořídíte za 899 Kč.