Police na boty BOOT bílá b

Jednoduchá forma a funkčnost v používání je vlastností police na boty Boot. Možnost komponování několika polic dohromady a také... více informací »
Police na boty BOOT bílá b
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Jednoduchá forma a funkčnost v používání je vlastností police na boty Boot. Možnost komponování několika polic dohromady a také...

Jednoduchá forma a funkčnost v používání je vlastností police na boty Boot. Možnost komponování několika polic dohromady a také 4 dostupné barevné varianty způsobují, že police je nejen pohodlná na uložení obuvi, ale dodává také možnost zajímavého aranžování prostoru. Je vyrobená z plechu o tloušťce 2mm, lakovaného práškovou metodou. Dostupné barvy jsou: bílá, černá, červená a šedá. Pozor! Police má laserem vypálený nápis (jako na fotografii).
Výrobce: Möbler
Unikátní produkt je dostupný přímo tu zařazený v rubrice botníky! Získejte ještě jiné produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známý dodavatel Möbler svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty. To ale ovšem není vše, máme toho více! Máme v nabídce také další kousky od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Police na boty BOOT bílá b od dodavatele s dlouholetou historií Möbler máte možnost pořídit bezpečně online extra výhodně. Stojí teď u nás 999 Kč.