Police na boty BOOT červená

Jednoduchá forma a funkčnost v používání je vlastností police na boty Boot. Možnost komponování několika polic dohromady a také... více informací »
Police na boty BOOT červená
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Jednoduchá forma a funkčnost v používání je vlastností police na boty Boot. Možnost komponování několika polic dohromady a také...

Jednoduchá forma a funkčnost v používání je vlastností police na boty Boot. Možnost komponování několika polic dohromady a také 4 dostupné barevné varianty způsobují, že police je nejen pohodlná na uložení obuvi, ale dodává také možnost zajímavého aranžování prostoru. Je vyrobená z plechu o tloušťce 2mm, lakovaného práškovou metodou. Dostupné barvy jsou: bílá, černá, červená a šedá. Pozor! Police má laserem vypálený nápis (jako na fotografii).
Výrobce: Möbler
Tento velmi žádaný výrobek Police na boty BOOT jde získat právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci botníky! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této známé kategorie za super peníze! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více produktů značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Police na boty BOOT červená od známé značky Möbler jednoduše naleznete právě opravdu levně. Momentálně k dispozici za 999 Kč.