Police na knihy CONCEAL 3 pack stříbrné

Souprava 3 poliček Conceal firmy Umbra přináší zajímavý způsob pro uložení knih. Díky inovativnímu designu a ukryté ocelové konstrukci se... více informací »
Police na knihy CONCEAL 3 pack stříbrné
Značka: Möbler
799 Kč
Do obchodu
Souprava 3 poliček Conceal firmy Umbra přináší zajímavý způsob pro uložení knih. Díky inovativnímu designu a ukryté ocelové konstrukci se...

Souprava 3 poliček Conceal firmy Umbra přináší zajímavý způsob pro uložení knih. Díky inovativnímu designu a ukryté ocelové konstrukci se knížky jakoby vznášejí ve vzduchu, bez jakékoliv viditelné opory.
Výrobce: Möbler Kvalitní a levný produkt Police na knihy CONCEAL 3 pack stříbrné můžete najít aktuálně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii regály a poličky. Připravili jsme pro vás parádní produkty z této sekce za akční cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Police na knihy CONCEAL 3 pack stříbrné od výrobce s dlouholetou historií Möbler lze zakoupit na našich stránkách teď právě v akci! Nyní zakoupíte za 799 Kč.